Wczasy odchudzające

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Reklama  |  Kontakt

WCZASY ODCHUDZAJĄCE

WYSZUKAJ TANIE OFERTY


PRZYDATNE SERWISY

TWOJA REKLAMA
ZNACZNIE TANIEJ NIŻ MYŚLISZ !

    SKUTECZNA   I   TANIA   REKLAMA    W   SERWISACH   TURYSTYCZNYCH   !        

REKLAMA BANEROWA

Przedmiotem oferty jest reklama w serwisach o różnorodnej tematyce turystycznej (m.in. Polska, Europa, tropiki, nad morzem, w górach, nad jeziorem, dla aktywnych, dla seniorów, dla dzieci, dla dwojga, dla singli, dla studentów, dla rodzin, wypoczynek zimą). Baner reklamowy o wymiarach 468 x 60 pikseli (statyczny lub dynamiczny) będzie umieszczony na stronie głównej każdego serwisu w jego środkowej kolumnie. Wystawiamy faktury VAT.


Twoja reklama może być rozliczana w modelu:

- CPC (opłata za kliknięcie w reklamę) lub

- CPD (opłata zryczałtowana za 30 dni emisji)


Reklama może być obsługiwana przez administratora serwisu lub samodzielnie przez Ciebie. W ramach usługi otrzymujesz bowiem możliwość korzystania z panelu administracyjnego. Można w nim przeglądać statystyki liczby odsłon oraz kliknięć w Twój baner reklamowy dla danej grupy odbiorców. Możliwa jest także samodzielna, nieograniczona podmiana baneru oraz adresu docelowego na który będzie przekierowywany internauta, który kliknął w Twoją reklamę. Funkcje te umożliwiają prezentację klientowi różnorodnych ofert w trakcie emisji reklamy.

Zamówienia oraz zapytania dotyczące oferty proszę kierować na adres mailowy biuro@simplesite.com.plLINKI REKLAMOWEOFERTY LAST MINUTE

Wczasy dla seniorów

Wakacje z dzieckiem

Wczasy rodzinne

Turnusy rehabilitacyjne

Wakacje egzotyczne


Opracowanie i treść © MK